عکس های مهتاب کرامتی در فیلم فرزند چهارم


http://rozup.ir/up/s1upload/pic3/keramati-mahtab455.jpg

 

تصاویری که مشاهده می‌کنید متعلق به فیلم فرزند چهارم به نویسندگی و کارگردانی وحید موساییان محصول سال ۱۳۹۱ است. این فیلم جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره باتومی گرجستان را برای مهتاب کرامتی در پی داشت.

 تصاویری که مشاهده می‌کنید متعلق به فیلم فرزند چهارم به نویسندگی و کارگردانی وحید موساییان محصول سال ۱۳۹۱ است. بیشتر صحنه‌های این فیلم که به سفارش بنیاد سینمایی فارابی ساخته شده بود در مرز سومالی و کنیا فیلمبرداری شده بود که منطقه‌ای فاقد دولت مرکزی بوده و امنیت گروه فیلمبرداری را گروه‌های مسلح شبه‌نظامی بر عهده داشتند. این فیلم در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر حاضر بود.

 http://rozup.ir/up/s1upload/pic3/keramati-mahtab3-445.jpg

داستان فیلم روایت زن سوپراستاری است که بنا بر دغدغه‌های شخصی و انسان‌دوستانه خود به عکاسی روی آورده و برای پیگیری همین سنخ دغدغه‌ها، قصد سفر به سومالی را دارد که …

http://rozup.ir/up/s1upload/pic3/keramati-mahtab2-445.jpg
http://rozup.ir/up/s1upload/pic3/keramati-mahtab-445.jpg

این فیلم جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره باتومی گرجستان را برای مهتاب کرامتی در پی داشت.
این جشنواره امروز ۳۱ شهریور ماه به پایان رسید و وحید موساییان کارگردان فیلم “فرزند چهارم” در اختتامیه حضور داشت و جایزه را به نمایندگی از مهتاب کرامتی دریافت کرد.

http://rozup.ir/up/s1upload/pic3/keramati-mahtab4-445.jpg
فرزند چهارم که پیش از این در چندین رویداد معتبر سینمایی حضور یافته است، یکی از فیلم‌های منتخب ایرانی برای حضور در بخش مسابقه هشتمین جشنواره باتومی بود.